Fit Smoothie termékek

A Fit Smoothie szelet 80% gyümölcstartalommal rendelkezik.

 458 Ft
367 Ft
 Egységár: 11,46 Ft/g
1-2
nap
Kosárba

A Fit Smoothie szelet 80% gyümölcstartalommal rendelkezik.

 458 Ft
367 Ft
 Egységár: 11,46 Ft/g
1-2
nap
Kosárba

A Fit Smoothie szelet 80% gyümölcstartalommal rendelkezik.

1753 Ft
 Egységár: 7,01 Ft/g
1-2
nap
Kosárba

Áfonyás gluténmentes granola 250g, amely ropogós állagával és gyümölcsös ízével kiváló reggeli vagy nassolnivaló.

 1 753 Ft
1402 Ft
 Egységár: 5,61 Ft/g
1-2
nap
Kosárba

Csokoládés gluténmentes granola 250g, amely egyesíti a kakaó gazdag aromáját és egészséges összetevőket.

 1 753 Ft
1402 Ft
 Egységár: 5,61 Ft/g
1-2
nap
Kosárba

Gluténmentes meggyes-almás granola édesítőszerekkel.

 429 Ft
343 Ft
 Egységár: 1,72 Ft/ml
1-2
nap
Kosárba

Fruppy lime lé 200 ml: 100%-os. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.

460 Ft
 Egységár: 23 Ft/g
1-2
nap
Kosárba

Ételek színezésére, dekorálására kiváló.

2143 Ft
 Egységár: 6,49 Ft/g
1-2
nap
Kosárba

A krém kizárólag darált földimogyoróból készül, hozzáadott adalékanyagok nélkül.

 2 005 Ft
1604 Ft
 Egységár: 4,86 Ft/g
1-2
nap
Kosárba

A termék pörkölt földimogyoróból és sós mogyoródarabokból áll, egyszerű összetevőkből.

 4 260 Ft
3408 Ft
 Egységár: 27,26 Ft/g
1-2
nap
Kosárba

A SZUPERZÖLD MIX klorofillban gazdag zöld növényeket és algákat tartalmazhat, mint a búzafű, árpafű, spirulina és chlorella, amelyek jótékony hatásúak lehetnek. Az afrikai baobab por hozzáadásával a keverék íze kellemesebb lehet.

 3 654 Ft
2923 Ft
 Egységár: 19,49 Ft/g
1-2
nap
Kosárba

A mentalfitol™ POLIFENOL ABC porkeverék gazdag élelmi rostban és polifenolban, amely antioxidáns hatású lehet. A termék kurkumát, gyömbért és vörös szőlőmagot tartalmaz, amelyek hozzájárulhatnak az immunrendszer normál működéséhez és az oxidatív stresszel szembeni védekezéshez.

 1 838 Ft
1470 Ft
 Egységár: 3,68 Ft/g
1-2
nap
Kosárba

Élelmi rostban gazdag alapanyag, amelyet felhasználhatunk desszertkrémek, pudingok, sütemények ízesítésére. Felhasználható: müzlibe, kásába, süteményekbe, desszertekhez.

első«1»utolsó (13)